O nás

Historie
V roce 1996 se začala psát historie Prádelny Vyšehrad spol. s r.o. V té době pod Vyšehradem, začal poskytovat prádelenské služby pan Daniel Šíba, který ve skromných podmínkách postupně rozšiřoval kapacitu a možnosti prádelny a všech jejích služeb. V roce 2011 založil společnost Prádelna Vyšehrad spol. s r.o.
Současnost
V lednu 2018 se stala Prádelna Vyšehrad spol. s r.o. součástí skupiny LATT GROUP s.r.o., která se věnuje vývoji a distribuci vlastních pracích prostředků SUPERLATT, EKOLATT, PROFITIX, ŠKROBILKA, ZLATTA. Provozujeme www.bilepradlo.cz.

Od spojení vývoje pracích prostředků a praní v běžné praxi si slibujeme rychlejší rozvoj a daleko lepší výsledky při praní prádla.
Mezi naše společné klienty patří Hotely, rezidence, ubytovny, restaurace, kadeřnické a kosmetické salony, mateřské školy, státní správa i soukromé osoby.

Postupně zvyšujeme kapacitu našeho provozu a modernizujeme strojní vybavení. Vzhledem k faktu, že o prádlo pečuje zkušený kolektiv našich pracovníků, můžeme nabídnout služby na velmi vysoké úrovni.

Hlavním našim cílem je dosažení maximální spokojenosti našich klientů k čemuž přispívá naše vlastní doprava a umístění prádelny na území Hlavního města PRAHY. Toto nám umožňuje rychle reagovat na požadavky našich zákazníků.